Cennik – Powab
A few words

NASZA HISTORIA

exceptional service

practical financial advice you can count on

focus your time and efforts on running your business and leave the accounting to me

W 2012 roku, dwie przyjaciółki Sophie i Hilary połączyły siły, aby stworzyć coś, co później stało się jednym z najmodniejszych salonów depilacji laserowej w Wiedniu. Salon, który stworzyły specjalizował się w epilacji laserowej. Najpierw ugruntowały swoją pozycję wśród salonów wykonujących zabiegi epilacji, później wprowadzały do swojej oferty także inne zabiegi.

Od czasu jego otwarcia w Wiedniu w roku 2012, POWAB został okrzyknięty niezliczonymi pochwałami za wyjątkowy charakter i doskonałą obsługę. Sophie i Hilary, zachęcone pozytywnym odbiorem oraz ciepłym przyjęciem swojej pracy, w roku 2017 otworzyły swój pierwszy salon w Warszawie.
Obecnie POWAB to nie tylko salon specjalizujący się w epilacji laserowej, ale w szeroko rozumianych zabiegach kosmetologii hi-tech.

Salon POWAB, który trafił na warszawski rynek zajmującej się profesjonalną pielęgnacją jest dobrze znany w branży modowej i rozrywkowej. Ze względu na ogromne zainteresowanie ze strony gwiazd, POWAB rozszerzył swoją ofertę, dołączając inne zabiegi HiTech m.in. o zabiegi liftingu bezinwazyjnego EXILIS.
Zespołowi POWAB, który na co dzień tworzy Salon, zależało na takim sposobie obsługi Klienta, by był „całościowy”, od stóp do głów. W związku z tym dołożono wszelkich starań, aby Klientka czuła się zaopiekowania – od paznokci, po pielęgnację rzęs, makijażu i zabiegów Hitech.

POWAB znajduje się przy ulicy Zwycięzców w jednej z najmodniejszych dzielnic Warszawy. Serdecznie wita wszystkich swoich klientów w otoczeniu, które emanuje niewymowną atmosferą Saskiej Kępy. To, w połączeniu z zabiegami wykonywanymi na najwyższym poziomie, oferowanym przez wymarzony zespół wykwalifikowanych ekspertów, sprawia, że jest to najlepsze miejsce dla pielęgnacji ciała, w tym depilacji laserowej.
Dziś salon POWAB może poszczycić się kilkoma tysiącami zadowolonych klientów.

Od roku 2018, partnerzy POWAB, a także specjaliści pracujący w nim, szkolą kosmetyczki oraz lekarzy z zakresu stylizacji rzęs, paznokci oraz medycyny estetycznej.
Praca Zespołu POWAB została wielokrotnie doceniona przez Klientów, z powodu kreatywności i trendu w stylu światowej sławy stylistek rzęs, paznokci i makijażystów.

accounting services

Accurate record keeping is a key component to the success of your business.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur.

I have been featured in:

Free Estimation

Request a quote

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Close Menu