kobieta dbająca o pielęgnację

MODELOWANIE CIAŁA

Wyszczuplanie i modelowania sylwetki odbywa się w 3 etapach (technologia R.I.D.):

ETAP 1 - ROZPOZNANIE (REACH)

Jest to skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej opornej tkanki i zastosować terapię. System BTL Exilis jest kierowany na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, a kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne.

ETAP 2 - IZOLACJA (ISOLATE)

Fale ultradźwiękowe przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nie osłonięte komórki tłuszczowe są wtedy łatwiej dostępne niż kiedykolwiek i podatne na skuteczną terapię.

ETAP 3 - DEAKTYWACJA (DEACTIVATE)

Depozyty tłuszczowe zazwyczaj składają się z metabolicznie nieaktywnych komórek. Energia o wysokiej częstotliwości powoduje precyzyjne głębokie nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. W tym samym czasie apoptoza zmniejsza liczbę adipocytów. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

ZABIEGI NA TWARZ

Dają doskonałe rezultaty redukcji zmarszczek, ujędrnienia skóry i polepszenia produkcji kolagenu. Wykorzystana technologia CRT (Collagen Refill Technology) remodeluje kolagen, radykalnie poprawia gęstość skóry dzięki procesowi neokolagenezy (stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenowych). Proces leczenia nie jest oparty na absorpcji energii na chromoforach, dzięki czemu jest dostępny dla wszystkich fototypów skóry przez cały rok. Efekty: ujędrnienie skóry, uniesienie tzw. chomików, lifting podbródka, redukcja zmarszczek, poprawa owalu, odmłodzenie rysów twarzy.

Czym jest i jak działa BTL Exilis Elite?

Nowoczesne technologie modelujące, takie jak BTL Exilis Elite, nie tylko pozwalają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale też skutecznie ujędrniają wiotką skórę, dając efekt liftingu bez skalpela. Dzięki temu mogą z powodzeniem być stosowane zarówno na twarz, jak i ciało. Bez bólu, bez okresu rekonwalescencji, z szybko widocznymi rezultatami.

Jest to przełomowy system do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz odmładzania twarzy, który stanowi alternatywę dla inwazyjnych technik face-liftingu oraz liposukcji. Wyjątkowe efekty są możliwe dzięki zespoleniu dwóch typów energii (prąd High Frequency oraz ultradźwięki). Połączenie to zostało w medycynie estetycznej i kosmetologii wykorzystane po raz pierwszy. Efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, choć najlepsze wyniki osiąga się po czterech sesjach. Terapia jest szybka i bezbolesna, nie wymaga rekonwalescencji, zapewnia postępujące, wymierne korzyści i równomiernie rozłożone efekty.

BTL Exilis został wyposażony w najnowocześniejsze systemy kontroli bezpieczeństwa. Dzięki DTC, czyli systemowi kontroli temperatury skóry, możliwy jest jednolity rozkład energii eliminujący powstawanie blizn, natomiast EFC — system kontroli przepływu energii — gwarantuje pełne bezpieczeństwo zarówno pacjenta, jak i osoby przeprowadzającej zabieg.

ZALECENIA

kobieta podczas lifting twarzy

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie 4 zabiegów co 10-14 dni

Po zabiegu należy pić duże ilości wody, aby przyspieszyć procesy lipolityczne i metaboliczne mające na celu usunięcie tkanki tłuszczowej. Wskazana też jest umiarkowana aktywność fizyczna i lekka dieta – dla jeszcze lepszych efektów! Zabieg jest bezbolesny i komfortowy dla pacjenta.
Exilis stanowi również procedurę wspomagającą przy zabiegach inwazyjnej liposukcji. Zabiegi BTL Exilis mogą odwlec lub wyeliminować konieczność inwazyjnych zabiegów,
 w szczególności w przypadku pacjentów z łagodnymi i umiarkowanymi złogami tłuszczowymi oraz przeciwwskazaniami do zabiegu lipoplastyki. Zastosowane po liposukcji polepszają efekt estetyczny.

Czym jest Hipro-V?

HIPRO-V to nieinwazyjny system do liftingu twarzy i ciała wykorzystujący technologię skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o dużej intensywności, czyli HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Technologia ta prowadzi do zagęszczenia skóry, wyraźnie ją ujędrniając. W przeciwieństwie do laserów, częstotliwości radiowej oraz innych technologii, HIFU 2 omija naskórek, aby dostarczyć
energię w optymalnej temperaturze na ściśle określoną głębokość.

Zabieg jest alternatywą dla chirurgicznego liftingu opadających brwi i dolnych powiek. Stosuje się również dla wygładzenia zmarszczek oraz jest często skutecznym uzupełnieniem frakcyjnych zabiegów laserowych, radiofrekwencji mikroigłowej, a także zastosowania wypełniaczy, toksyny botulinowej i nici liftingujących.

Zabieg BTL HIPRO w technologii HIFU 2 to przełom w walce o jędrność nawet przy nasilonym procesie wiotczenia tkanek. Ultradźwiękowy lifting stosuje się do ujędrniania wiotczejącej skóry szyi, podbródka, dekoltu, ramion, wnętrza ud, a także pośladków, kolan i brzucha.

kobieta podczas lifting twarzy

Efekty i przeciwskawania HIPRO-V

EFEKTY

• Poprawa owalu twarzy
• Lifting i odmłodzenie skóry
• Likwidacja wiotczenia podbródka
• Wygładzenie zmarszczek
• Likwidacja opadających policzków
• Poprawa napięcia skóry ramion, brzucha, pośladków, ud, kolan
• Redukcja tkani tłuszczowej
• Zagęszczenie i ujędrnienie skóry po utracie dużej masy ciała, także po ciążyn
• Odmłodzenie wiotczejącej skóry szyi i dekoltu

PRZECIWSKAZANIA

Zabiegu nie wykonuje się, gdy występują następujące zmiany/schorzenia:

• Ciąża i karmienie piersią
• Stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu
• Choroba nowotworowa
• Opryszczka w miejscu zabiegu
• Metalowe implanty
• Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU? (Hipro-v)

Lifting BTL HIPRO w technologii HIFU 2 nie wymaga specjalnych przygotowań i ma niewiele przeciwwskazań. Należy pamiętać, że w obszarze zabiegowym nie powinien znajdować się świeżo podany kwas hialuronowy (4-6 miesięcy odstępu od zabiegu).

Close Menu