Kilka słów o

naszej historii

HISTORIA POWAB CLINIC

POWAB jest wyjątkowy z paru powodów. Między innymi takiego, że stworzyła go kobieta z silną wizją tego miejsca. „Moje marzenie o salonie? Chciałam stworzyć miejsce które jest DOBRE. Takie, w którym po prostu dobrze się czujesz. Dostajesz nie tylko świetnie wykonaną usługę, która sprawia, że czujesz się ze sobą dobrze, ale także filiżankę kawy, herbaty lub ziółek, wyciskany sok. Ale przede wszystkim czułość, kobiecą opiekę.

POWAB CLINIC, który trafił na warszawski rynek zajmującej się profesjonalną pielęgnacją jest dobrze znany w branży modowej i rozrywkowej. Ze względu na ogromne zainteresowanie ze strony gwiazd, POWAB rozszerzył swoją ofertę, dołączając inne zabiegi HiTech.

Powab Clinic to jest miejsce, w którym akceptujemy cię taka jaka jesteś: jeśli chcesz zrobić usta - rób. Jeśli chcesz się wyszczuplić – będziemy cię wspierać. Ale jeśli kochasz swoje rozstępy - to my je też tu akceptujemy i kochamy! Ja sama jako kobieta bardzo długi dojrzewałam do tego by siebie kochać, a potem długo żeby kochać inne kobiety i być dla nich dobra – POWAB jest wyrazem tej miłości. Tu możesz odpocząć przy dźwiękach kojącej muzyki, w otoczeniu roślin i kwiatów, w blasku świec i naszym, kobiecym towarzystwie. A oprócz tego zadbać o swoje zewnętrzne piękno i samopoczucie.”

Zespół POWAB tworzą nie tylko osoby o najwyższych kwalifikacjach, ale też czułe i dobre dla innych osób, wrażliwe na ich los. Cały zespół POWAB angażuje się w projekty społeczne. W zeszłym roku 60 osób po chemioterapii dostało od POWABu bezpłatny zabieg makijażu permanentnego brwi – ambasadorką tej akcji, nazwanej #kampaniabeznazwy była aktorka Aneta Zając. A specjalistki od depilacji wspierają pro publico bono osoby w trakcie tranzycji, które w trakcie korekty płci chcą pozbyć się zbędnego owłosienia. Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu POWABu doceniła Anna Dereszowska - zostając ambasadorką POWAB Clinic.

Close Menu