NA CZYM POLEGA WYBIELANIE ZĘBÓW?

Coraz częściej Pacjenci chcą czegoś ponad zdrowy i pełny uśmiech. W ostatnich latach znacznie wzrosło zainteresowanie możliwością poprawy koloru zębów. Usunięcie przy pomocy piaskowania i skalingu przebarwień powstałych na skutek picia dużej ilości kawy, herbaty, soków barwiących czy palenia papierosów nie zawsze daje zadowalające Pacjenta rezultaty. Wielokrotnie za kolor zębów odpowiadają czynniki genetyczne, dieta stosowana w okresie formowania się zębów, czy po prostu wiek Pacjenta.

W takich przypadkach zazwyczaj konieczne są specjalistyczne zabiegi wybielania. Można zastosować  kurację, w której wykorzystuje się specjalny żel wybielający w warunkach domowych. 

Wielokrotnie jednak pacjenci wolą szybszy i wyraźniejszy efekt. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie wybielania gabinetowego z zastosowaniem lampy BEYOND POLUS ADVANCED w Warszawie.

Lampa BEYOND POLUS ADVANCED zapewnia wysoką skuteczność zabiegu i trwałość osiągniętego efektu. Ponadto możliwe jest wybielenie pojedynczego zęby, jak również całych łuków zębowych. Jest to najlepsza dostępna na rynku lampa służąca do wybielania zębów.

Specjalne zaprojektowanie i wyposażenie lampy BEYOND POLUS ADVANCED w odpowiednie funkcje pozwala na zastosowanie właściwej intensywności światła, co zwiększa efektywność zabiegu, a przede wszystkim jest bezpieczne dla Pacjenta. Ważny jest fakt, że wybielanie za pomocą lampy BEYOND POLUS ADVANCED minimalizuje szanse na wystąpienie nadwrażliwości. Wykonując zabieg wybielania przy jej użyciu, na pierwszym miejscu stawiane jest zabezpieczenie tkanek miękkich przed możliwością ich uszkodzenia podczas naświetlania. Użycie odpowiednich akcesoriów sprawia, że dziąsła nie są już narażone na podrażnienia. 

Pacjenci po zabiegu wybielania z użyciem lampy BEYOND POLUS ADVANCED są zadowoleni z efektów i szczególnie doceniają sprawność i szybkość urządzenia. Decydując się na taką metodę wybielania, piękny, olśniewający i śnieżnobiały uśmiech uzyskuje się podczas jednej wizyty. Nie trzeba więc tracić cennego czasu i czekać długo na upragnione rezultaty.

 

PRZEBIEG ZABIEGU

wybielanie zębów w gabinecie medycyny estetycznej

Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora.

Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta Zabieg Beyond jest całkowicie bezpieczny. Zęby po wybielaniu nie stają się "bardziej chłonne" dla barwiących substancji, a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życia pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez ok 2 lata.

profesjonalne wybielanie zębów warszawa

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Przed zabiegiem wybielania zębów w naszej Klinice w Warszawie przeprowadzamy konsultację.

 Stosowanie niektórych leków może spowodować niepożądane skutki uboczne, dlatego zaleca się poinformować wcześniej o przyjmowanych środkach farmaceutycznych.

CZAS ZABIEGU: Ok. 45 min

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

 1. choroby nowotworowe;
 2. paradontoza;
 3. epilepsja;
 4. cukrzyca;
 5. choroba Parkinsona;
 6. zażywanie niektórych leków;
 7. próchnica;
 8. alergie na substancje występujące w preparatach wybielających;
 9. schorzenia jamy ustnej;
 10. zaawansowany bruksizm;
 11. nadwrażliwość zębów;
 12. odsłonięte szyjki zębowe – ta dolegliwość uniemożliwi wybielanie większością metod, w tym nakładkami. Wyjątkiem może się tu okazać wybielanie lampą Beyond. Podczas tego zabiegu dziąsła są starannie izolowane substancją ochronną, więc istnieje szansa, że dentysta zdecyduje się przeprowadzić taki zabieg.
 13. ciąża – wybielanie zębów to zabieg wykonywany ze względów estetycznych, dlatego najlepiej wykonać go jeszcze przed planowaną ciążą. Kobiety ciężarne ze względów bezpieczeństwa powinny ograniczyć się tylko do niezbędnych zabiegów leczniczych, których nie da się uniknąć. 

ZALECENIA PO ZABIEGU

Po zabiegu wybielania zębów należy stosować tzw. „dietę białą”: celem białej diety jest zatrzymanie efektów wybielania i ochrona poddanych zabiegowi zębów przed absorpcją barwników przez jak najdłuższy czas. Nie chodzi jednak o to, że dieta po zabiegu ma ograniczać się jedynie do pojedynczych, pozbawionych barwników składników. Nic bardziej mylnego – ma być tak samo zróżnicowana. Chodzi jednak o to, że powinna składać się z jak największej ilości produktów jasnych, a najlepiej białych.

W 2 godziny po zabiegu należy powstrzymać się od jakiegokolwiek picia czy jedzenia. Nie można też żuć gumy, myć czy płukać zębów. Jedyne, co możemy w tym czasie wypić, to kilka łyków czystej wody. W ciągu 48 godzin nie wskazane jest jedzenie barwiących produktów, ani picie słodkich napojów, których barwniki mogą osadzić się na chropowatej po wybielaniu, powierzchni zęba.

Jednak dla wzmocnienia efektu wybielania stomatolodzy zalecają, aby przedłużyć okres stosowania białej diety nawet do 14 dni po zabiegu. Wiele zależy od tego, jaka metoda wybielania zębów została u nas zastosowania. Jeśli mamy wątpliwości, jak długo stosować odpowiednią dietę, warto zasięgnąć wiedzy u swojego dentysty.

 

Profesjonalne wybielanie zębów

 

Piękne, białe zęby to marzenie, które wielu osobom wydaje się być nieosiągalne. Na kolor zębów wpływa wiele czynników, w tym przede wszystkim picie dużych ilości kawy i herbaty, palenie papierosów, a nawet geny. W dobie nowoczesnych technologii, mamy do dyspozycji wiele rozwiązań mających na celu wybielanie zębów i charakteryzujących się różnym stopniem skuteczności. 

Nasz salon w Warszawie oferuje innowacyjny zabieg z wykorzystaniem specjalistycznej lampy BEYOND POLUS ADVANCED. Ta nowoczesna lampa charakteryzuje się wysoce skutecznym, a przy tym bezpiecznym działaniem. Nasi pacjenci są zadowoleni z doskonale widocznych efektów zabiegu!

 

BEYOND POLUS ADVANCED – najlepsza lampa do wybielania zębów

 

Nowoczesna lampa BEYOND POLUS ADVANCED, z której korzystamy podczas zabiegu wybielania zębów, jest zaawansowanym urządzeniem wzbogaconym o dodatkowe funkcje. Ten profesjonalny przyrząd umożliwia zastosowanie odpowiedniej intensywności światła, co przekłada się na skuteczność, jak również bezpieczeństwo przeprowadzonego zabiegu. 

Wybielanie zębów BEYOND charakteryzuje się zredukowanym ryzykiem wystąpienia nadwrażliwości. Jest to zasługą właściwego zabezpieczenia tkanek miękkich przed naświetleniem. Nasi eksperci przykładają wagę do tego, aby odpowiednio uchronić delikatne dziąsła Pacjenta przed uszkodzeniem. To sprawia, że wybielanie zębów BEYOND jest całkowicie bezpieczne! 

 

Na czym polega profesjonalne wybielanie zębów w naszym salonie? 

 

Czy wybielanie zębów może być szybkie, efektywne i zarazem trwałe? W naszym salonie udowadniamy, że jest to jak najbardziej możliwe! Jednorazowy zabieg wybielania zębów BEYOND powstał z myślą o Pacjentach, którzy chcą uzyskać doskonałe rezultaty w krótkim czasie. Zabieg polega na nałożeniu profesjonalnego żelu na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go za pomocą akceleratora. Skład preparatu oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, które mają na celu osiągnięcie pożądanego efektu przy jednoczesnym zmniejszeniu nadwrażliwości zębów. Pod wpływem światła emitowanego przez akcelerator BEYOND, żel w krótkim czasie dociera przez szkliwo do zębiny. Rozbijające się związki nadtlenku wodoru prowadzą do utleniania się przebarwień, czego efektem są białe i lśniące zęby.  Zabieg może służyć do wybielania pojedynczych zębów, jak również całych łuków zębowych. Kolejną istotną zaletą zabiegu BEYOND jest wyjątkowo trwały rezultat. Efekty utrzymują się przez około 2 lata!

 

Uzyskaj piękny, biały uśmiech podczas jednorazowego zabiegu

 

Prestiżowy salon POWAB dopasowuje swoją ofertę do potrzeb Pacjentów, którym w pośpiechu codzienności brakuje czasu na długotrwałe zabiegi lub czasochłonną terapię domową. Wybielanie zębów żelem o wysokiej skuteczności pozwala uzyskać spektakularne efekty w krótkim czasie! Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie. Jesteśmy pewni, że rezultaty naszego zabiegu pozytywnie Cię zaskoczą!

Close Menu