Poznaj nasz zespół

Iwona Mazurkiewicz - Koślik
CEO
Droga Edukacji i Rozwoju

•W roku 2013 ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
•W roku 2014 ukończyła Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu Floryda
•W roku 2015 ukończyła prestiżowy kierunek magisterski LLM na Uniwersytecie Aberdeen w Wielkiej Brytanii
•W roku 2021 ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego
•Od października 2022 będzie kontynuowała naukę na kierunku MBA Executive Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Jest wielokrotna stypendystką programów polskich i zagranicznych, w tym stypendystką Uniwersytetu Indiana Bloomington w USA.

Doświadczenie zdobywała w pracy w renomowanych kancelariach adwokackich, reprezentując klientów w sprawach cywilnych i karnych. Pracowała w organach wymiary sprawiedliwości w USA i Wielkiej Brytanii.

Jest autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa cywilnego w czasopismach prawniczych, jak i tytułach codziennych, takich jak Dziennik Gazeta Prawa, Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita. Udzielała wywiadów dla telewizji Polsat, TVN i in.

Od pierwszych dni istnienia POWAB Clinic zajmuje się zarządzaniem i rozwojem firmy, podejmuje wszelkie codzienne wyzwania, stoi za sukcesem biznesowym i medialnym. POWAB Clinic, który powstał w 2016 roku stworzyła od podstaw, inwestując w jego rozwój 1500 zł (!).

Swoim zaangażowaniem i pracą, doprowadziła do rozwoju firmy, która po 5 latach funkcjonowania zrzesza kilka marek wchodzących w skład POWAB Group: POWAB Clinic, POWAB Nails, POWAB it up! oraz POWAB Clinic Poland - która działa na rynku niemieckim.

To dzięki pracy Iwony oraz jej zarządzaniu, POWAB Clinic stał się prestiżową marką, która uznana została przez aktorki i aktorów.

Skutecznie dowodzi ponad trzydziestoosobowym zespołem składającym się z lekarzy, kosmetologów, szkoleniowców i in. Umiejętnie i z wyczuciem dokonuje ich wyboru. Ceni współpracę z wyjątkowymi i ambitnymi ludźmi, bo jest ona dla niej najwyższą biznesową wartością.

O kosmetologii i medycynie estetycznej wie wszystko. Odbyła kilkadziesiąt szkoleń z tego zakresu.

Poza Pracą
Największą miłością Iwony jest jej rodzina.
Kocha podróże. Jak dotąd zwiedziła kilkadziesiąt krajów, uwielbia podróżować samotnie.
Uwielbia czytać. Rocznie czyta ponad 100 książek.
Beata Rajtak
Kosmetolożka, Menagerka
Beata ukończyła studia magisterskie na kierunku zarządzania. Jest również absolwentką Warszawskiej Uczelni Medycznej oraz dyplomowaną kosmetolożką. Ukończyła kilkadziesiąt kursów i szkoleń z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

W zawodzie kosmetologa pracuje od 7 lat. Specjalizuje się w zabiegach zarówno na twarz i ciało wykorzystując w tym celu najnowocześniejszą aparaturę dostępną w klinice.

Wielokrotnie zapraszana jako ekspert z dziedziny kosmetologii do programów telewizyjnych. Największą satysfakcją jest dla niej zadowolony pacjent. Prywatnie pasjonatka kryminałów.
Edyta Małkowska
Kosmetolożka


Jest absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. W Klinice odpowiedzialna jest za rozwój jednej z marek POWAB Group, POWAB Nails.

Doświadczenie zdobywała w renomowanych klinikach pracując z wybitnymi specjalistami. Edyta specjalizuje się ponadto w podologii medycznej.

Praca jest jej pasją, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach praktycznych. W czasie wolnym podróżuje oraz oddaje się swoim zainteresowaniom, które wiążą się z podróżami.

Emilia Jabłonowska
Kosmetolożka
Emilia jest dyplomowanym kosmetologiem.

Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Emilia jest specjalistką w zabiegach modelowania sylwetki na urzadzeniach high-tech takich jak np.: Icoone, Venus Legacy, HIPRO V, Storz Medical, Cutera TrueSculpt Flex, Cutera HR-Genesis.

Pracę kosmetolożki traktuje jako pasję i hobby, w których się realizuje. Chętnie łączy kosmetykę stosowaną z zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej. Jest autorką książki fantasy pt. „Wilczy apetyt”.
Obecnie przygotowuje nową publikację, która ukaże się już niebawem.
Kinga Kurkowska
Kosmetolożka
Absolwentka kierunku kosmetologii Warszawskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na najnowocześniejszych technologiach. Interesuje się w szczególności laseroterapią, którą obecnie zrewolucjonizowała rynek estetyczny.

W klinice Kinga jest odpowiedzialna za przeprowadzanie zabiegów z zakresu laseroterapii a także zabiegów iniekcyjnych. Jest zafascynowana stymulatorami tkankowymi, które uważa za odkrycie ostatnich lat w świecie medycyny estetycznej.

Odpowiedzialnie podchodzi do zawodu kosmetologa, ciągle dążąc do rozwoju poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.
Ewa Pomian-Szmidt
Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej
Ewa ukończyła Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Jest w trakcie specjalizacji z anestezjologii, od lat pracuje w szpitalu przy ulicy Solec w Warszawie.

Medycyną estetyczną zajmuje się od 7 lat. Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej, zaawansowanych technikach modelowania twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, wykonuje również zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej czy nici rewitalizujących.

Ciągły rozwój jest dla niej niezwykle ważny, dlatego regularnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

Medycyna estetyczna jest pasją Ewy. W swojej pracy duży nacisk kładzie na wydobycie naturalnego piękna i uzyskaniu subtelnych efektów poprzez dobranie indywidualnie zabiegów do potrzeb skóry każdego pacjenta.

Prywatnie Ewa uwielbia podróżować, kocha sport i zdrowy trybu życia.
Close Menu